Administrator
Kategoria:

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie informuje, że od 01.02.2021 r. można składać wnioski o przyznanie Świadczenia Wychowawczego (500+) - wyłącznie w formie elektronicznej. Wnioski w formie papierowej przyjmowane będą od dnia 01.04.2021 r.

 

Administrator
Kategoria:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie informuje, że na terenie gminy Konstantynów świadczona jest pomoc psychologa w zakresie poradnictwa specjalistycznego, w tym w szczególności dla osób objętych kwarantanną i przemocą domową.

 

Poradnictwo w każdy wtorek od godz. 1500 – 1700

w siedzibie budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej

ul. Piłsudskiego 27, tel. (83) 354-00-69

 

Administrator
Kategoria:

 

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej poszukuje pracownika na stanowisko PSYCHOLOGA.
Wymagania: ukończone studia magisterskie z zakresu psychologii. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej pod nr tel. (83) 345 00 69; kom. 517 096 665 lub osobiście w siedzibie WTZ przy ul. Piłsudskiego 27 w Konstantynowie.

 

Administrator
Kategoria:

Na podstawie Zarządzenia Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstantynowie w sprawie ustalenia terminu dodatkowego dnia wolnego od pracy w 2020 roku, informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 roku (czwartek) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej przy GOPS w Konstantynowie będą nieczynne.

Poniżej publikujemy pełną treść zarządzenia w tej sprawie.

Zarządzenie Nr 27/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstantynowie z dnia 14 grudnia 2020 roku w sprawie ustalenia terminu dodatkowego dnia wolnego od pracy w 2020 roku.

Administrator
Kategoria:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie zaprasza do składania ofert na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych na rzecz osób dorosłych w ich miejscu zamieszkania. Szczegółowe informacje oraz wzór oferty publikujemy poniżej.

Zapytanie ofertowe na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych na rzecz osób dorosłych (pdf)

Administrator
Kategoria:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie zaprasza do składania ofert na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych na rzecz dzieci autystycznych w ich miejscu zamieszkania. Szczegółowe informacje oraz wzór oferty publikujemy poniżej.

Zapytanie ofertowe na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych na rzecz dzieci autystycznych (pdf)